Dla prasy

Informacje prasowe

RSS

Subskrybuje zawartość

Projekty domów jednorodzinnych z dużymi przeszkleniami

Efektowne przeszklenia kojarzą się przede wszystkim z wielopiętrowymi biurowcami i obiektami użyteczności publicznej. Ale obecnie, gdy duże okna nie narażają na niekontrolowane straty ciepła, znajdziemy je także w wielu domach jednorodzinnych i to nie tylko tych zaaranżowanych w nowoczesnym stylu. ...Czytaj więcej »

Vetrex V82 Black Design z tytułem „Produkt Roku”

System okienny Vetrex V82 Black Design z unikalnym czarnym okuciem, został laureatem tegorocznej edycji konkursu „Jakość Roku”

Konkurs „Jakość Roku”, organizowany cyklicznie przez Fundację Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych, to jedna z najbardziej znanych i prestiżowych inicjatyw, których celem jest promocja jakości produktów. Nagroda zdobyta przez system V82 Modern Design, jest już kolejnym wyróżnieniem przyznanym w tym konkursie jego producentowi – firmie Vetrex. W poprzednich edycjach wyróżnione zostały również takie rozwiązania jak: V70 Optimal Black, V90+,VR90 Synergy oraz energooszczędny podkład podparapetowy. ...Czytaj więcej »

Prezydent Wałęsa – gościem Vetrex

Podczas walnego spotkania zarządów spółek Grupy Liébot, w siedzibie Vetrex gościł Prezydent Lech Wałęsa

Pod koniec lipca, w siedzibie Vetrex – pomorskiego producenta stolarki premium, miało miejsce oficjalne spotkanie zarządów ośmiu spółek tworzących Grupę Liébot – jednego z największych dostawców stolarki na europejskim rynku. Celem wizyty było omówienie planów i strategii rozwoju Grupy na kolejne lata oraz wymiana doświadczeń i know-how przedsiębiorstw .

W spotkaniu na szczycie uczestniczyli też znakomici goście - Prezydent Lech Wałęsa, Mieczysław Struk - marszałek województwa pomorskiego, Andrzej Bojanowski - zastępca Prezydenta Miasta Gdańska ds. polityki gospodarczej oraz pan Francis Lapp z żoną - właściciel firmy Sunreef Yachts, produkującej ekskluzywne jachty na terenie Stoczni Gdańskiej. Wizyta w fabryce była dla gości doskonałą okazją do bliższego  zapoznania się z działalnością firmy. ...Czytaj więcej »

Okno V82 Modern Design – kolejne rozwiązanie Vetrex w finale konkursu “Dobry Wzór”

System V82 Modern Design został zakwalifikowany do finału konkursu “Dobry Wzór”, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Konkurs „Dobry Wzór” to niezwykle prestiżowa inicjatywa, realizowana przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego już od 22 lat. Do udziału zapraszani są producenci i dostawcy, których oferta spełnia wymogi dobrego wzornictwa i dostrzeżona została przez niezależny monitoring wzorniczy rynku. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepiej zaprojektowanych produktów i usług, które debiutowały niedawno na polskim rynku. ...Czytaj więcej »

System V82 Modern Design „Odkryciem Roku” w konkursie „Laur Klienta”

System okienny V82 Modern Design, wprowadzony na rynek w marcu bieżącego roku przez pomorskiego producenta stolarki premium – Vetrex, został okrzyknięty „Odkryciem Roku” w tegorocznej edycji konkursu „Laur Klienta”. ...Czytaj więcej »

Montaż stolarki nowatorską metodą KiK po raz pierwszy w praktyce

WIDERSKI, partner handlowy firmy Vetrex, przeprowadził pierwszą instalację stolarki w systemie montażu okien w warstwie ocieplenia KIK.

Energooszczędność rozwiązań bezsprzecznie jest jednym z najważniejszych kryteriów przy wyborze stolarki. Świadomi klienci, decydując się na zakup okien o właściwościach wysoce termoizolacyjnych, oczekują od sprzedawców profesjonalnego, energooszczędnego  montażu, który pozwoli w pełni wykorzystać ciepłochronne walory stolarki. ...Czytaj więcej »

Partnerzy Handlowi Vetrex, zwycięzcami I Mistrzostw Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki

W trwających podczas targów Budma mistrzostwach najwyższe laury zebrali dealerzy stolarki okiennej Vetrex

Partnerzy Handlowi marki Vetrex, budują swoją pozycję w oparciu o najwyższą jakość usług w zakresie doradztwa i montażu stolarki. Ich wybitne kompetencje zostały potwierdzone wyjątkowymi wyróżnieniami uzyskanymi w I Mistrzostwach Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki. ...Czytaj więcej »

Vetrex przedstawia designerskie okno do budownictwa energooszczędnego

Podczas tegorocznych poznańskich targów Budma odbyła się premiera nowatorskiego systemu okiennego V82 Modern Design, zapewniającego spektakularny efekt wizualny. ...Czytaj więcej »

Vetrex wprowadza do sprzedaży nowość - designerski system V82 Black Design

Z dniem 1 października w ofercie Vetrex pojawił się nowy produkt – okno V82 Black Design. Charakterystyczną cechą tego rozwiązania jest niespotykane w ofercie innych producentów czarne okucie. V82 Black Design to kolejny, energooszczędny system dedykowany wymagającym inwestorom, zwracającym uwagę nie tylko na właściwości techniczne, ale również walory estetyczne stolarki. ...Czytaj więcej »

Stolarka Vetrex w budynku-aucie

W Oławie pod Wrocławiem powstaje ciekawa realizacja – budynek w kształcie auta wyścigowego. Inwestorem jest właściciel agencji kreatywnej Wena, zajmującej się reklamą wizualną. Niespotykana bryła nowej siedziby firmy - z jednej strony jest oryginalną formą autoreklamy, z drugiej zaś odzwierciedla pasję przedsiębiorcy, jaką jest kolekcjonowanie zabytkowych aut. ...Czytaj więcej »

okna PREMIUM

okna premium

Okna PCV spełniające najwyższe normy jakościowe, bezpieczeństwa
i energooszczędności.

vetrex - 5 powodów
  • Gwarancja niezawodności
  • Jakość usług
  • Energooszczędność
  • Bezpieczeństwo
  • Korzystne warunki gwarancji

Laur Klienta 2013 Grand PrixJakość Roku ZłotoJakość Roku Diament

O jakości naszych okien PCV świadczą liczne nagrody