Dlaczego okna Vetrex?

Dlaczego okna Vetrex?

Wybierając nasze produkty mogą Państwo liczyć na to, co najlepsze – na produkty premium. Wybierając Vetrex, wybierasz:

certyfikaty

Gwarancja niezawodności

Tworząc ofertę wybieramy dla Państwa materiały i technologie spełniające najwyższe wymagania pod względem użytkowym i technicznym. Potwierdzeniem tego są liczne certyfikaty przyznawane przez niezależne instytuty kontrolno-badawcze. Nasze okna i drzwi produkowane są zgodnie z wymogami Zharmonizowanej Normy Europejskiej PN-EN 14351-1. Posiadają oznaczenie CE oraz certyfikat jakości ift Q-Zert przyznany przez niemiecki Instytut Techniki Okiennej w Rosenheim.

Tu znajdziesz informacje o certyfikatach i aprobatach technicznych, jakie posiadają produkty Vetrex.

Jakość

Jakość usług

Vetrex to najwyższa jakość produkcji i gotowych wyrobów, a także najwyższe standardy obsługi Klienta. Wiemy bowiem czego oczekują Klienci i odpowiadamy na ich potrzeby. Jesteśmy doradcą w zakresie wyboru stolarki dopasowanej do potrzeb Państwa i konkretnych budynków. Dbamy także o jakość montażu okien, dlatego też prowadzimy profesjonalne szkolenia dla ekip montażowych. Przy udziale ekspertów z Japonii, wdrożyliśmy także VPS – Vetrex Production System, dzięki któremu poprawiliśmy wydajność obsługi naszych Klientów w zakresie jakości, czasu dostawy, kosztów oraz elastyczności.

Zobacz, jakie przełomowe rozwiązania wprowadziliśmy, by zapewnić Państwu najwyższą jakość.

energooszczędność

Energooszczędność

Efektywność cieplna to kolejny argument przemawiający za produktami Vetrex. Oferujemy Państwu najnowocześniejsze udogodnienia, które zwiększają poziom energooszczędności naszych okien.

Sprawdź, w jaki sposób możemy zapewnić Państwu więcej ciepła w domu.

bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dla nas szczególnie ważne, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele rozwiązań, które pozwolą Wam czuć się komfortowo we własnym domu.

Poznaj nasze sposoby na zwiększenie bezpieczeństwa każdego domu.

gwarancja

Korzystne warunki gwarancji

Dbamy o Klientów nie tylko w momencie zakupu naszych produktów, ale także w czasie ich użytkowania. Z tego też względu przyłożyliśmy dużą uwagę do tego, żeby nasza karta gwarancyjna była przejrzysta i dawała naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa.

Zapoznaj się z warunkami naszej gwarancji.

okna PREMIUM

okna premium

Okna PCV spełniające najwyższe normy jakościowe, bezpieczeństwa
i energooszczędności.

vetrex - 5 powodów
  • Gwarancja niezawodności
  • Jakość usług
  • Energooszczędność
  • Bezpieczeństwo
  • Korzystne warunki gwarancji

Laur Klienta 2013 Grand PrixJakość Roku ZłotoJakość Roku Diament

O jakości naszych okien PCV świadczą liczne nagrody