Aktualności Vetrex

Vetrex uhonorowany tytułem „Jakość Roku 2015” za V82 Modern Design

V82 Modern Design został wyróżniony zaszczytnym tytułem „Jakość Roku”.

Niezwykle nowoczesny i minimalistyczny system V82 Modern Design został wyróżniony zaszczytnym tytułem „Jakość Roku” w największym w Polsce konkursie promującym jakość produktów.

Stolarka okienna V82 Modern Design cechuje się ponadprzeciętnymi walorami estetycznymi, wysoką energooszczędnością i dźwiękoszczelnością, a także solidną konstrukcją chroniącą przed włamaniem. Jej szczególne właściwości oraz parametry użytkowe i techniczne sprawiają, że może być wykorzystywana przy najambitniejszych projektach architektonicznych i użytkowana przez wiele lat. Minimalistyczne wzornictwo i zastosowana technologia sprawiają, że jest to wyjątkowa oferta dla najbardziej wymagających inwestorów.

V82 Modern Design jest kolejnym produktem firmy Vetrex nagrodzonym w konkursie „Jakość Roku”. W ubiegłych latach tytuł ten przypadł również takim rozwiązaniom jak: V70 Optimal Black, V90+, VR90 Synergy, V82 Black Design oraz Energooszczędnemu Podkładowi Podparapetowemu.

Ponadto Vetrex otrzymał już po raz trzeci wyróżnienie specjalne „Jakość Roku Diament”, które w pierwszej edycji przyznano tylko trzem producentom z całego kraju.