Aktualności Vetrex

Najrzetelniej przebadany system okienny premium o podwyższonej odporności na włamanie już w salonach Vetrex!

Niezawodność i doskonałe parametry użytkowe to dla nas oczywiste zalety stolarki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów opracowaliśmy system, oferujący jeszcze więcej.

Okno V82 ProSafe w standardzie wyposażone jest w elementy utrudniające włamanie przez wybicie i wypchnięcie szyby, wyważenie skrzydła, czy zdemolowanie zamka. Prace nad nowym systemem trwały dwa lata. W tym czasie stworzyliśmy i przetestowaliśmy dziesiątki konstrukcji okiennych, w których wykorzystaliśmy innowacyjne materiały, komponenty oraz technologie, aby móc zaoferować system skutecznie stawiający opór w trakcie próby sforsowania go przez amatorów cudzej własności. Najkorzystniejszy wariant został poddany drobiazgowym analizom w notyfikowanych instytutach badawczych, które potwierdziły jego efektywność w zakresie ochrony przed włamaniem w klasie RC2 oraz wyjątkowo korzystne współczynniki dotyczące m.in. energooszczędności o Uw = 0,78 W/m2*K i dźwiękoszczelności o Rw (C; Ctr) = 37 (-2; -6) dB (dla okna referencyjnego o rozmiarze 1230 x 1480 mm). Nowe okno zapewnia komfort, chroniąc nie tylko przed włamaniem, ale też chłodem i hałasem.

Polska premiera nowego produktu miała miejsce 9 kwietnie, podczas katowickich targów „Dom i otoczenie” na których zgromadzeni goście mogli na żywo przyjrzeć się próbie sforsowania nowego systemu. Pomimo usilnych starań, okna nie udało się otworzyć.

Przejdź na stronę produktu