Aktualności Vetrex

Nasz udział w katowickich targach został podwójnie doceniony

Tegoroczne targi „Dom i otoczenie”, które odbyły się w dniach 9 i 10 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach były dla nas szczególnym wydarzeniem.

Podczas specjalnych pokazów zaprezentowaliśmy najnowszy produkt w ofercie Vetrex – system V82 ProSafe, wyposażony w zabezpieczenia antywłamaniowe, skutecznie utrudniające próby wyważenia skrzydła, czy przebicia szyby. Nowy produkt, podobnie jak inne systemy z naszej oferty można było obejrzeć na firmowym stoisku, przygotowanym wraz z jednym z partnerów handlowych Vetrex – firmą Multiko, z którą zdobyliśmy wyróżnienie w kategorii „Kreatywna Prezentacja Produktów na stoisku”. Doceniony również został wyjątkowy pokaz okna V82 ProSafe, za który otrzymaliśmy Nagrodę Organizatora.

Impreza przyciągnęła wielu zwiedzających, w tym inwestorów indywidulanych, którzy poszukiwali najnowocześniejszych dostępnych na rynku rozwiązań, w tym okien, które spełnią ich wymagania pod kątem bezpieczeństwa, energooszczędności i estetyki. Odwiedzając nasze stoisko mogli od razu przetestować działanie kilku systemów, porozmawiać z doradcą, czy po prostu odpocząć w naszej strefie wypoczynku.