Aktualności Vetrex

Nowa skala rabatów w Promocji Wielowymiarowej Vetrex

Zakup okien to poważna inwestycja. Chcemy, by stolarka była energooszczędna i funkcjonalna, a jej korzystne właściwości użytkowe utrzymywały się przez długie lata. To właśnie z myślą o Inwestorach poszukujących jakościowych rozwiązań, Vetrex przygotował specjalną akcję rabatową, w ramach której nowoczesne systemy okienne Vetrex będzie można nabyć w niższej cenie.

Założeniem PROMOCJI WIELOWYMIAROWEJ, która potrwa od 1 do 28 lutego 2018 r., jest możliwość skorzystania z szerokiego spectrum nowoczesnych rozwiązań okiennych. Specjalnym rabatem objęta została nie tylko nowość w ofercie Vetrex – okno V76, ale również przeznaczone do wykonywania spektakularnych przeszkleń systemy przesuwne typu HST - Vetrex Slide 82 i Vetrex Slide 70.

W ramach Promocji Wielowymiarowej Inwestorzy mogą również skorzystać z niższych cen na takie systemy jak: V90+, V82, V82 Black Design, V82 ProSafe, V82 Modern Design oraz VP70. Warunkiem uzyskania z rabatu jest zamówienie stolarki i uregulowanie płatności w czasie trwania akcji.

Wszystkich zainteresowanych promocyjną ofertą, producent zaprasza do salonów sprzedaży Vetrex, gdzie doświadczeni doradcy podpowiedzą, który system najlepiej sprawdzi się w danej inwestycji i w jaki sposób przeprowadzić montaż, by okna mogły służyć przez długie lata z zachowaniem korzystnych parametrów użytkowych.

Sprawdź szczegóły promocji