Aktualności Vetrex

Partnerzy handlowi Vetrex zwycięzcami I Mistrzostw Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki

Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż to usługi uzupełniające ofertę produktową w salonach sprzedaży Vetrex. Gwarantują one maksimum satysfakcji z zakupu i uzyskanie pełnej funkcjonalności nabytej stolarki.

Na tegorocznych targach Budma odbyły się I Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki, podczas których wyłoniono najlepszych branżowych fachowców. Jesteśmy dumni, że aż w trzech kategoriach najwyższe laury zdobyli nasi partnerzy handlowi. Przedstawiciel firmy Klucz-Serwis z Grójca uzyskał tytuł Najlepszego Doradcy Technicznego, zaś pracownicy firmy FIX z Wrocławia, zwyciężyli w kategorii Najlepszy Montażysta oraz zdobyli tytuł Najlepszej Firmy 2015 roku. Ponadto, w czołówce branżowych specjalistów znaleźli się też członkowie ekip Autoryzowanych Salonów Sprzedaży Vetrex takich jak: Nowal z Warszawy, De-Bo z Olsztyna oraz Ekskluzywne Okna i Drzwi z Zawiercia.

Uzyskane wyróżnienia potwierdzają znakomitą wiedzę, bogate doświadczenie i wyjątkowe kompetencje partnerów handlowych Vetrex. Doskonale rozumieją oni oczekiwania wymagających, świadomych inwestorów i świetnie radzą sobie z nowoczesnymi rozwiązaniami umożliwiającymi spełnienie ich potrzeb. W salonach sprzedaży Vetrex, jakość oferowanych produktów idzie w parze ze standardem świadczonych usług, dlatego powierzając dopasowanie i montaż stolarki naszym partnerom – inwestorzy zyskują gwarancję optymalnego wyboru i fachowego montażu.