Aktualności Vetrex

Vetrex na targach MADE EXPO 2017 w Mediolanie

W tym roku w Mediolanie nie mogło zabraknąć Vetrex. W dniach od 8 do 11 marca br. nasz włoski zespół reprezentował markę Vetrex na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Made Expo, najpopularniejszych targach tej branży we Włoszech i w Regionie Śródziemnomorskim. Oprócz rozwiązań typowo designerskich, dużym zainteresowaniem cieszyły się rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo i przeszklenia wielkoszybowe.

Na tegorocznych targach zaprezentowaliśmy wszystkie nasze topowe rozwiązania – zainteresowaniem cieszyły się zarówno okna jak i drzwi Vetrex. Szczególnie często klienci pytali o systemy w wysokiej klasie bezpieczeństwa jak V82 ProSafe i okna z opcją Safe+ umożliwiającą podłączenie okien i drzwi do centrali alarmowej. Odwiedzający chętnie oglądali prezentowane na stoisku działanie kontaktronu, który załączał się podczas otwierania skrzydła. Poszukiwanymi rozwiązaniami były także te pozwalające na maksymalizację powierzchni przeszklonej, jak Vetrex Slide. Klientów interesował nie tylko aspekt estetyczny okien, rozwiązania takie jak system V82 Modern Design, czy dostępna kolorystyka, ale powtarzało się także pytanie o współczynnik przenikania ciepła dostępnych modeli okien i odporność na działanie klimatu morskiego, jakże ważne w tym regionie Europy.

Targi budowlane i architektoniczne to zawsze okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, jak było i tym razem. Stoisko Vetrex cieszyło się dużą popularnością. Odwiedzili nas nie tylko aktualni klienci. Pozyskaliśmy również wiele kolejnych kontaktów. Wśród odwiedzających nie zabrakło też architektów, projektantów czy klientów indywidualnych zainteresowanych nowościami technologicznymi w branży.

Frekwencja na targach i przeprowadzone spotkania biznesowe pokazują dobre nastroje w branży i zapowiadają pozytywne tendencje na rynku budowlanym. Inwestorzy wykazują duże zainteresowanie produktami premium, których atutem jest wykorzystanie najnowocześniejszych technologii i wysoka jakość udokumentowana certyfikatami.