Aktualności Vetrex

Vetrex po raz kolejny zawitał w Mediolanie

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Made Expo to spotkanie cieszące się wyjątkowym prestiżem. W tym roku impreza rozpoczęła się w środę 2 października i trwała do soboty.

Już po raz trzeci stoisko naszej firmy odwiedziło wielu potencjalnych nabywców, poszukujących rozwiązań w klasie premium.

Uczestnicy wydarzenia, mogli zapoznać się z wieloma systemami z naszego portfolio produktowego. Targi budowalne to dobry moment do tego, by oprócz prezentacji oferty, porozmawiać z odwiedzającymi punkt gośćmi, wymienić się spostrzeżeniami na temat nowinek i perspektyw rozwoju branży oraz zademonstrować działanie różnych systemów „na żywo”.

Rynek włoski należy do bardzo wymagających. Tamtejsi klienci zwracają uwagę na perfekcyjne wykończenie stolarki. Oprócz wyszukanej estetyki, we Włoszech kładzie się nacisk na szeroką gamę kolorystyczną oklein, jak również bezpieczeństwo, dlatego też największą popularnością wśród przedstawionych na targach akcesoriów cieszył się kontakt magnetyczny Safe+, który pozwala na bezpośrednie podłączenie okien i drzwi do centrali alarmowej.

Atmosferę na targach wspominamy bardzo pozytywnie, dlatego już teraz planujemy udział w kolejnej edycji wydarzenia w 2015 roku.