Aktualności Vetrex

Vetrex podbija Mediolan i Paryż

W ciągu ostatnich tygodni Vetrex uczestniczył w dwóch prestiżowych imprezach branżowych: targach MADE EXPO, odbywających się w dniach 17-20 października w Mediolanie oraz paryskim targach Equipbaie trwających od 13 do 16 listopada 2012.

Poświęcone tematyce budownictwa i architektury mediolańskie targi zgromadziły 1 500 wystawców i 232 000 odwiedzających. Podczas MADE EXPO zainaugurowany został Branżowy Program Promocji branży stolarki budowlanej. Dla Vetrex impreza była okazją do oficjalnego otwarcia działalności Vetrex Italia – oddziału firmy, którego zadaniem będzie dbanie o interesy kontrahentów Spółki i rozwijanie jej działalności bezpośrednio na terenie Włoch.

Paryska impreza miała bardziej specjalistyczny charakter. Była skierowana bezpośrednio do firm związanych ze stolarką otworową. Targi odwiedziło 330 wystawców – producentów drzwi, okien, rolet i akcesoriów okiennych oraz 22 210 odwiedzających.

Podczas obu imprez stoiska Vetrex jak zwykle odwiedziło wielu zwiedzających. Nawiązano nowe kontakty handlowe i sfinalizowano rozpoczęte negocjacje, w tym rozmowy z francuskim kontrahentem, który otworzy we Francji pierwsze trzy salony firmowe Vetrex.