Aktualności Vetrex

Vetrex uruchomił przedsprzedaż i promocję Drzwi Premium

Podczas konferencji „Otwieramy wyobraźnię”, która odbyła się 19 maja w hotelu Warszawianka pod Serockiem, Vetrex zaprezentował najnowszą propozycję w swojej ofercie – Drzwi Premium.

Dla wszystkich Klientów, którzy montaż drzwi zaplanowali w okresie jesiennym, a chcieliby zamówić je już teraz, Vetrex uruchomił PRZEDSPRZEDAŻ, w ramach której tylko do końca lipca wszystkie modele, bez żadnych dodatkowych opłat, będą wyposażone w elementy podnoszące ich bezpieczeństwo do wyższej klasy antywłamaniowości – RC2.

Kolekcja Drzwi Premium Vetrex charakteryzuje się wysoką izolacją termiczną oraz oryginalnym wzornictwem. Nowe modele zaskakują ciekawym designem, który stworzył francuski projektant - François Buron. Chociaż producent zadbał o każdy najmniejszy szczegół wykonania i wyposażenia stolarki, jej cena wciąż pozostaje atrakcyjna.

W ofercie można znaleźć drzwi malowane proszkowo i okleinowane, w bogatej palecie kolorów, z ciekawym wyborem pochwytów i klamek. To właśnie drzwi lakierowane zostały przygotowane z myślą o zwolennikach nowoczesnych trendów, którzy nie boją się odważnych zestawień i kontrastowego doboru drzwi do pozostałych elementów stolarki zastosowanej w inwestycji.

Drzwi Premium można zamówić w Autoryzowanych Salonach Sprzedaży Vetrex na terenie całego kraju.

Więcej informacji: https://www.vetrex.com.pl/oferta/drzwi-premium.html