Dla prasy

Informacje prasowe

Vetrex dobrze przygotowany do zaostrzonych przepisów budowlanych

Nowy rok to nowe postanowienia i nowe wyzwania. Ten przynosi kolejny etap zmian i bardziej rygorystyczne wymogi w zakresie rozwiązań budowlanych. 1 stycznia 2017 roku weszły w życie nowe przepisy regulujące warunki techniczne, jakie muszą spełniać obecnie projektowane obiekty budowlane. Przepisy te dotyczą budynków, których dokumenty zostały złożone po tym terminie.

Vetrex Okna Premium trzymają klasę

Okno dwuskrzydłowe PVC marki Vetrex otrzymało pozytywną ocenę w niezależnych badaniach wyrobów budowlanych, przeprowadzanych na zlecenie Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego i Inspektorów Wojewódzkich.

Stolarka Vetrex w atrakcyjnej promocji

Stolarka Vetrex w atrakcyjnej promocji
Korzystne rabaty na wybrane okna i drzwi oraz akcesoria firmy Vetrex 

Pomorski producent stolarki, firma Vetrex, od 1 sierpnia br. rusza z nową akcją promocyjną, w ramach której szczególną uwagę zwraca na rozwiązania zapewniające estetykę i funkcjonalność. W atrakcyjnych cenach dostępne są niektóre akcesoria okienne, a także wybrany asortyment z grupy okien premium i systemów przesuwnych. 

Systemy przesuwne Vetrex - tylko teraz nawet do 9% taniej

W ramach wiosennej akcji promocyjnej pomorskiego producenta, topowe rozwiązania przesuwne dostępne są z atrakcyjnym rabatem

Przestronne okna tarasowe stały się już niemal elementem obowiązkowym w nowoczesnych projektach architektonicznych. Inwestorzy coraz chętniej decydują się na wykonanie ich w systemach przesuwnych, gwarantujących wygodę użytkowania i oszczędność miejsca. Dzięki promocji wiosennej Vetrex można uzyskać wyjątkowo korzystny rabat, pozwalający zaoszczędzić nawet do 1 465 zł na jednej konstrukcji przesuwnej . 

Projekty domów jednorodzinnych z dużymi przeszkleniami

Efektowne przeszklenia kojarzą się przede wszystkim z wielopiętrowymi biurowcami i obiektami użyteczności publicznej. Ale obecnie, gdy duże okna nie narażają na niekontrolowane straty ciepła, znajdziemy je także w wielu domach jednorodzinnych i to nie tylko tych zaaranżowanych w nowoczesnym stylu.

Vetrex V82 Black Design z tytułem „Produkt Roku”

System okienny Vetrex V82 Black Design z unikalnym czarnym okuciem, został laureatem tegorocznej edycji konkursu „Jakość Roku”

Konkurs „Jakość Roku”, organizowany cyklicznie przez Fundację Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych, to jedna z najbardziej znanych i prestiżowych inicjatyw, których celem jest promocja jakości produktów. Nagroda zdobyta przez system V82 Modern Design, jest już kolejnym wyróżnieniem przyznanym w tym konkursie jego producentowi – firmie Vetrex. W poprzednich edycjach wyróżnione zostały również takie rozwiązania jak: V70 Optimal Black, V90+,VR90 Synergy oraz energooszczędny podkład podparapetowy.

Prezydent Wałęsa – gościem Vetrex

Podczas walnego spotkania zarządów spółek Grupy Liébot, w siedzibie Vetrex gościł Prezydent Lech Wałęsa

Pod koniec lipca, w siedzibie Vetrex – pomorskiego producenta stolarki premium, miało miejsce oficjalne spotkanie zarządów ośmiu spółek tworzących Grupę Liébot – jednego z największych dostawców stolarki na europejskim rynku. Celem wizyty było omówienie planów i strategii rozwoju Grupy na kolejne lata oraz wymiana doświadczeń i know-how przedsiębiorstw .

W spotkaniu na szczycie uczestniczyli też znakomici goście - Prezydent Lech Wałęsa, Mieczysław Struk - marszałek województwa pomorskiego, Andrzej Bojanowski - zastępca Prezydenta Miasta Gdańska ds. polityki gospodarczej oraz pan Francis Lapp z żoną - właściciel firmy Sunreef Yachts, produkującej ekskluzywne jachty na terenie Stoczni Gdańskiej. Wizyta w fabryce była dla gości doskonałą okazją do bliższego zapoznania się z działalnością firmy.