Dla prasy

Vetrex V82 Black Design z tytułem „Produkt Roku”

System okienny Vetrex V82 Black Design z unikalnym czarnym okuciem, został laureatem tegorocznej edycji konkursu „Jakość Roku”

Konkurs „Jakość Roku”, organizowany cyklicznie przez Fundację Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych, to jedna z najbardziej znanych i prestiżowych inicjatyw, których celem jest promocja jakości produktów. Nagroda zdobyta przez system V82 Modern Design, jest już kolejnym wyróżnieniem przyznanym w tym konkursie jego producentowi – firmie Vetrex. W poprzednich edycjach wyróżnione zostały również takie rozwiązania jak: V70 Optimal Black, V90+,VR90 Synergy oraz energooszczędny podkład podparapetowy.

Okno V82 Black Design jest rozwiązaniem opracowanym z myślą o wymagających nabywcach, dla których równie istotne są tak parametry techniczne stolarki, jak i efekt estetyczny, który można uzyskać za pomocą danego wyposażenia. Charakterystyczną cechą okna V82 Black Design jest czarne, galwaniczne okucie Roto NTS, nadające oknom eleganckie, nowoczesne wykończenie, dzięki któremu przeszklenia wykonane w tym systemie doskonale wpisują się w styl nowoczesnych projektów. Oryginalny kolor okucia jest efektem złożonej obróbki, której jest ono poddawane, w celu zahartowania i nadania mu podwyższonej odporności na korozję. Powłoka cynkowa i chromianowanie zwiększa wytrzymałość na niekorzystne warunki, takie jak oddziaływanie wilgotnego, zasolonego powietrza, typowe dla rejonów nadmorskich.

System opracowany został z wykorzystaniem sprawdzonych komponentów najwyższej jakości i przy użyciu zaawansowanych technologii produkcji, gwarantujących długotrwałe, bezawaryjne użytkowanie, bezpieczne wykonywanie przeszkleń o dużych gabarytach oraz doskonałe parametry użytkowe w zakresie ciepłochronności o Uw = 0,77 W/m2*K[1] i izolacji akustycznej Rw (C; Ctr) = 35 (-3, -7). Ponadto, już w podstawowej wersji wyposażony jest w szereg akcesoriów zwiększających komfort użytkowania, takich jak m.in. mechanizm mikrowentylacji, stopniowany uchył lub blokadę błędnego położenia klamki, stabilizator uchyłu i klamkę Swing Secustik z mechanizmem blokującym jej obrót przy próbie tzw. włamania inteligentnego.

„Kontynuujemy rozwój linii produktów o designerskim charakterze, ponieważ tego właśnie oczekują nasi klienci. Solidne wykonanie i korzystne parametry już nie wystarczają, aby zwrócić uwagę wymagających inwestorów, dlatego stawiamy na dobry design. Wyróżnienie produktu, łączącego w sobie walory estetyczne i użytkowe w konkursie promującym jakość, świadczy o tym, że design stał się dla wymagających inwestorów jej nowym wymiarem. Otrzymanie nagrody w konkursie „Jakość Roku” sprawiło nam tym większą satysfakcję” – wyjaśnia Krzysztof Michalak, Dyrektor Handlowy w Vetrex.

System zamówić można w jednym z 55 odcieni, a przeszklenia w nim wykonane objęte są 7-letnią gwarancją.

Więcej informacji pod adresem: vetrex.eu

 

[1] dla okna jednoskrzydłowego o wymiarach 1230 x 1480 mm