Nagrody Vetrex

Nowoczesność, bezpieczeństwo i wysoka jakość produktów Vetrex oraz skuteczne zarządzanie firmą i marką zostały wielokrotnie docenione w prestiżowych konkursach. Zostaliśmy nagrodzeni m.in. w konkursie Orły Polskiego Budownictwa (2007 - 2011). Otrzymaliśmy także takie nagrody, jak: Solidna Firma (2007 i 2008), Przedsiębiorstwo Fair Play (2006 - 2008), Polski Sukces (2005, 2007 - 2010), Top Builder (2013 i 2014). Szczególnie dumni jesteśmy z nagród sygnowanych godłami Jakość Roku oraz Laur Klienta, które otrzymujemy regularnie od wielu lat.

Złoty Płatnik 2014

Celem inicjatywy, realizowanej przez firmę Euler Hermes, jest nagrodzenie firm rzetelnie wywiązujących się z powinności finansowych i będących godnymi zaufania partnerami biznesowymi. W plebiscycie uczestniczą przedsiębiorstwa uzyskujące pozytywną decyzję komisji konkursowej i spełniające obowiązujące w danym roku warunki uczestnictwa. Przyznany Vetrex w ramach Programu Analiz Należności certyfikat „Złoty Płatnik”, otrzymują podmioty gospodarcze zachowujące najwyższe standardy płatnicze.

Jakość Roku

2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009 i 2008

Jakość Roku – to największy w Polsce konkurs projakościowy, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie firm, które przykładają szczególną uwagę do kwestii jakości i wysokich standardów pracy. My otrzymaliśmy ten prestiżowy tytuł trzykrotnie z rzędu za nasz flagowy produkt, okna premium V90+. W 2011 i 2012 roku Vetrex został uhonorowany podwójnie. Firma została wyróżniona za całokształt prowadzonych działań i zdobyła nagrodę w kategorii Produkt za okno V70 Optimal Black. W 2013 r. otrzymaliśmy nagrodę - „Jakość Roku 2013” w kategorii „Innowacja” za opatentowany, energooszczędny podkład podparapetowy. Laur w konkursie przypadł nam również za okno VR90 Synergy, które w 2014 roku zdobyło godło „Jakości Roku” w kategorii – „Innowacja” oraz za system V82 Black Design, który nagrodzono w 2015 r. w kategorii „Produkt”.

Nasza konsekwencja została również doceniona w postaci nagrody specjalnej – wyróżnienia „Jakość Roku Diament”, które w pierwszej kolejności przyznano tylko trzem producentom, w tym firmie Vetrex.

Laur Klienta

2015, 2014, 2013, 2012, 2011

Laur Klienta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów i marek w kilkuset kategoriach. Zakrojona na skalę ogólnopolska sonda przynosi producentom i dystrybutorom towarów odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie? O przyznaniu nominacji decyduje Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna, która ocenia innowacyjność, perspektywy odbioru przez rynek oraz prognozowaną dynamikę wzrostu popularności marki. W plebiscycie Laur Klienta, nasze produkty zostały nagrodzone kilkukrotnie. Okna V70 Optimal Black, VR90 Synergy oraz  V82 Modern Design zostały wyróżnione godłem „Odkrycie Roku”. Poza tym udało nam się zdobyć wyróżnienie „Srebrny Laur Klienta” oraz „Laur Klienta Grand Prix” dla najbardziej popularnej marki w danej kategorii produktowej.

Dobry wzór Finalista konkursu

2015, 2014, 2012

Organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego konkurs „Dobry Wzór”, ma na celu promocję produktów wyróżniających się innowacyjnym designem, zarówno pod względem estetycznym, jak też ergonomicznym. Dotychczas interdyscyplinarne, złożone z ekspertów jury pozytywne oceniło  i zakwalifikowało do ścisłego finału nasze trzy okna: wyposażone w czarne okucia V70 Optimal Black, system przesuwny Patio Light oraz V82 Modern Design.

Nagroda Fenestra Aurea 2012
Nagroda Fenestra Aurea 2012

Fenestra Aurea 2012

2013

Podczas targów Budma 2013 portal oknotest.pl przyznał nam wyróżnienie „Fenestra Aurea” w kategorii marketing. Nasza komunikacja marketingowa opiera się na fachowych danych technicznych potwierdzonych rzetelnie przeprowadzonymi badaniami, ogólnie dostępnymi na naszej stronie internetowej.

Nagroda Top Builder dla Vetrex
Nagroda Top Builder dla Vetrex

Top Builder

2014, 2013

„Top Builder” to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów branżowych, mający na celu wyróżnienie innowacyjnych produktów, inicjatyw i projektów kształtujących trendy i mających wpływ na przyszłość branży budowlanej.

Nagroda przyznana została za montaż okien V90+ metodą Illbruck MOWO - kompleksowe rozwiązanie gwarantujące doskonałe efekty w zakresie energooszczędności, które z powodzeniem może być stosowane w budownictwie pasywnym.

W 2014 r, jury konkursu wyróżniło system Vetrex Patio Light – dopasowane do funkcji pomieszczenia przesuwne okno do kuchni.

Najwyższa Jakość Quality International za okna V90+
Najwyższa Jakość Quality International za okna V90+

Najwyższa Jakość Quality International

2011

Najwyższa Jakość Quality International jest przedsięwzięciem, skierowanym do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub/i systemu zarządzania. Konkurs ma za zadanie wyłonienie i uhonorowanie podmiotów odznaczających się wysoką dbałością o jakość oferowanych produktów i usług. W 2011 roku firma Vetrex zdobyła nagrodę Najwyższej Jakości za okno V90+

Eurocertyfikat Jakości za okna Premium
Eurocertyfikat Jakości za okna Premium

EuroCertyfikat Jakości

2011

EuroCertyfikat to prestiżowe europejskie wyróżnienie, przyznawane przedsiębiorstwom, które zaznaczają swoją obecność na rynku i uzyskują przewagę konkurencyjną poprzez oferowanie produktów o najwyższej jakości, spełniających surowe wymogi unijne. Nagroda jest wyrazem wysokiego uznania Kapituły Konkursowej dla dotychczasowych osiągnięć naszej Firmy.

Orły Polskiego Budownictwa
Orły Polskiego Budownictwa

Orły Polskiego Budownictwa

2011, 2010, 2009, 2008 i 2007

Orły Polskiego Budownictwa – to ogólnopolski konkurs, którego celem jest promowanie uczciwej, rzetelnej i godnej naśladowania postawy biznesowej, a także nowoczesnego i bezpiecznego budownictwa. W 2011 roku kapituła konkursu przyznała nam II miejsce w kategorii Stolarka Budowlana. W poprzednich latach otrzymaliśmy nagrodę w kategorii Producenci Materiałów Budowlanych.

Polski Sukces

2010, 2008, 2007 i 2005

Polski Sukces – to konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Ogólnopolskie Forum Promocji Biznesu, któremu patronuje Ministerstwo Gospodarki. Celem konkursu jest nagrodzenie przedsiębiorstw z polskim kapitałem, które mają znaczący wpływ na stymulowanie rozwoju gospodarczego kraju. Czterokrotnie do tego grona dołączyła również nasza firma.

Przedsiębiorstwo Fair Play
Przedsiębiorstwo Fair Play

Przedsiębiorstwo Fair Play

2008, 2007 i 2006

Przedsiębiorstwo Fair Play – to ogólnopolski konkurs organizowany przez Krajową Izbę Gospodarczą i Fundację „Instytut Badań Nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”, którego celem jest promowanie firm ceniących sobie etykę, rzetelność i uczciwość. Naszą filozofię działania, troskę o wysoką jakość naszych produktów, dobre warunki pracy oraz zadowolenie klientów doceniono w tym konkursie trzykrotnie.

Solidna Firma
Solidna Firma

Solidna Firma

2008

Solidna Firma – to certyfikat przyznawany przez kapitułę Programu Gospodarczo-Konsumenckiego pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej za terminowość, proekologiczność i poszanowanie praw konsumenckich.

Lider Rynku
Lider Rynku

Lider Rynku

2007 i 2005

Lider Rynku – konkurs, którego celem jest wyróżnienie i promocja najlepszych na rynku firm, produktów oraz usług. Tytuł ten dwukrotnie został przyznany naszej firmie za okna Vetrex Ideal Softline i Vetrex Ideal Perfectline.

HIT
HIT

Hit 2006

2006

Hit 2006 – to nagroda przyznawana najlepiej rozwijającym się firmom. W 2006 roku kapituła konkursu do tego grona zaliczyła również naszą firmę.

Kryształowy Profil
Kryształowy Profil

Kryształowy Profil

2006

Kryształowy Profil - to nagroda przyznawana przez Wielką Kapitułę Branżową oraz portal oknonet.pl. W 2006 roku nie mieliśmy sobie równych w kategorii Okna.

Gazela Biznesu
Gazela Biznesu

Gazela Biznesu

2004 i 2003

Gazela Biznesu – to nagroda przyznawana przez Puls Biznesu za niezwykle dynamiczny rozwój firmy. W konkursie mogą brać udział średniej wielkości przedsiębiorstwa, które cechuje dobra reputacja oraz uczciwość wobec kontrahentów. Firmy, które dzięki swojej sprawności doskonale radzą sobie nawet wśród większych od siebie konkurentów. Nasza firma zdobyła ten prestiżowy tytuł dwa razy z rzędu.