Promocje Vetrex

PROMOCJA WIOSENNA

Kto z nas nie czeka na nadejście wiosny? Przyroda budzi się do życia, a wraz z nią pojawia się dodatkowa porcja energia, by z jeszcze większą mocą zabrać się za realizację najważniejszego marzenia – budowę własnego domu.

Marzenie to, chociaż piękne, wymaga określonych nakładów finansowych. Chcemy, by nasz nowy dom, jak również zamontowane w nim okna, były nowoczesne i funkcjonalne, poszukujemy więc produktów jakościowych, ale w atrakcyjnej cenie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pakietów, z których możesz skorzystać pojedynczo lub łączyć je dowolnie wedle swojego uznania:

PAKIET WYGODNIE DOPASOWANY

Z rabatem na system V76, które możesz dowolnie doposażyć, otrzymując okno takie, jakie chcesz – kompletnie Twoje

Czas trwania promocji: 16.05.2018

PAKIET NALEŻYCIE BEZPIECZNY

Z rabatem na wyposażenie antywłamaniowe dla systemu V90+, które sprawią, że Twoje okna będą nie tylko ciepłe, ale i bezpieczne

Czas trwania promocji: 16.05.2018

Jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze? Odwiedź najbliższy salon sprzedaży Vetrex i porozmawiaj z naszymi Doradcami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i pomogą wybrać Tobie najlepszą opcję z atrakcyjnym rabatem.

Promocja na okna w dwóch kolorach

Warunki promocji "Piękne okno w dwóch kolorach"

Oferta dotyczy okien: V82, V82 Black Design, V82 ProSafe oraz stolarki przesuwnej typu Patio i łukowej wykonanej w wymienionych systemach w stałym układzie kolorystycznym:

  • Wewnętrzna strona profilu- Winchester - renolit nr 49240
  • Kolor rdzenia – Brąz
  • Zewnętrzna strona profilu - Ciemnoszary - renolit nr 701605

W okresie do 16 maja 2018 r. wymienione powyżej systemy okienne, wykonane w podanej kolorystyce, będzie można nabyć w cenie kolorów standardowych.

Kalkulacja cenowa stolarki w promocyjnym bikolorze w porównaniu z innym zestawem, sprzedawanym w zwykłej cenie, to różnica rzędu nawet kilkunastu procent!

Zapraszamy do salonów sprzedaży Vetrex